Grupa KOHORTA izdod jaunu teksta video

Raksta attēls - Grupa KOHORTA izdod jaunu teksta video Publicitātes foto

13.07.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu hip hop mūzikas grupa “KOHORTA”, 2018. gada 11. Jūlijā laida klajā liriku video dziesmai “Vēl” no jaunā EP “Titānika paklāji”.

“KOHORTA” ir divus gadus jauns projekts, kura sastāvā ir Sandis Kalniņš, Mārtiņš Purmalis un Artis Dzelzskalns. EP sastāv no piecām dziesmām, kas ierakstītas 2018. gada  sākumā un pavasarī ierakstu studijā “401”, ierakstus apstrādājis Toms “Tablis”Horsts.

Dziesmu saturu šajā EP veido izvēles, vēlmes, emocionāli satricinājumi. “Titānika paklāji'' pieejams lielākajās straumēšanas vietnēs - Spotify, Apple music, Itunes, Google Play, u.c.. Pašlaik minialbumu var lejupielādēt bez maksas grupas “KOHORTA” Bandcamp profilā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!