Kohorta teic, ka jāsaņem sevi rokās

Raksta attēls - Kohorta teic, ka jāsaņem sevi rokās Ekrānšāviņš no video

26.09.2018 / Edgars Rakovskis

Latviešu repa grupa “KOHORTA”, 2018. gada 25. septembrī sniedz klausītājiem dažādu viedokļu kompozīciju, kurai pamatā aicinājums ik vienu doties atdot savu balsi gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.

Šis  ieraksts ir kā pirmais vēstnesis no grupas gaidāmā EP. “KOHORTA” ir divus gadus jauns projekts, kura sastāvā ir Sandis Kalniņš, Mārtiņš Purmalis un Artis Dzelzskalns.  Grupas “KOHORTA” albums un nesen izdotais EP pieejams lielākajās straumēšanas vietnēs - Spotify, Apple music, Itunes, Google Play, u.c.. Kā arī šos darbus var lejupielādēt bez maksas grupas “KOHORTA” Bandcamp profilā.

Trīs dažādās situācijās, nekādus politiskos “spēkus” nepieminot, aicinām izdarīt savu izvēli. Nevienu nedalām pēc uzskatiem. Vēlēšanas ir bez maksas un ir laiks piecelties, dot savu balsi,

tā “KOHORTA” par jauno kompozīciju.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!