Hip hop izpildītājs Sandis ir radījis tituldziesmu Skrīveru handbola komandai

Raksta attēls - Hip hop izpildītājs Sandis ir radījis tituldziesmu Skrīveru handbola komandai Publicitātes foto

10.05.2018 / Parmuziku.lv

Hiphop izpildītājs Sandis, īstajā vārdā Sandis Kalniņš, nodod klausītājiem un handbola faniem videoklipu “Triumfs”.

Jau ļoti labi laiku tapa ideja par šāda projekta izveidošanu, ņemot vērā to, ka komandas rezultāti gadu no gada neatstāj vienaldzīgus, un atbalstītāju pulks aug ar katru spēli. Man bija skaidra vīzija, kā es vēlos dzirdēt dziesmu, kā arī redzēt vizuālo noformējumu, tā, lai maksimāli parādītu komandas sniegumu un arī saknes, kur tas viss ir aizsācies. Projekts dabīgi izvērtās par lielisku sadarbību ar “HK Skrīveri” un veltījumu komandas turpmākajiem panākumiem.

Videoklipa “Triumfs” autors ir Sandis, bet tā producēšanā piedalījušies Artis Mihailovs, Deniss Vigovskis un pats Sandis Kalniņš. Video filmēts Aizkraukles sporta manēžā un Skrīveru novadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!