Grupa "B OPTIMIST" piedāvā savu jaunāko dziesmu un videoklipu "Otro siržu veikaliņš"

Raksta attēls - Grupa "B OPTIMIST" piedāvā savu jaunāko  dziesmu un videoklipu "Otro siržu veikaliņš" Publicitātes foto

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Īsi pirms Ziemassvētkiem grupa „B OPTIMIST” publicē pirmo skaņdarbu no topošā albuma. Kopā ar dziesmu tiek izdots arī videoklips. „Starp košiem un siltiem skatlogiem, saldi sērīgs un kluss, stāv otro siržu veikaliņš” – tas ir skaņdarbs ar cerību par jaunu sākumu.

Mūzikas un teksta autori: B OPTIMIST. Video: Gatis Levins.

Iepriekš grupa izdevusi minialbumu "Kopā" un debijas albumu „B OPTIMIST”. Līdz šim septiņām dziesmām radīti arī videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa, Roberts Lonerts.

Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās. Šobrīd apvienība strādā pie jauna materiāla. Jaunumiem un aktuālajiem koncertiem var sekot grupas Facebook lapā un mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!