Reperis Eliots sadarbībā ar Pikaso un DJ Monsta piedāvā jaunu singlu Grēkāzis

Raksta attēls - Reperis Eliots sadarbībā ar Pikaso un DJ Monsta piedāvā jaunu singlu Grēkāzis Publicitātes foto

19.10.2015 / Parmuziku.lv

Vasarā notika rečitatīva turnīrs Saviem Vārdiem, kurā jaunie hip hop mākslinieki sacentās savā starpā ar sagatavotām rīmēm par iepriekš zināmām tēmām. Turnīra uzvarētājs Eliots sadarbībā ar reperi Pikaso klausītāju vērtējumam nodod jaunāko singlu Grēkāzis.

Satīriski pārspīlējumi ir žanriski spēcīgs instruments, lai nodotu vēstījumu un tieši šādi es jūtos visērtāk, lai paustu savu viedokli,

par dziesmu lakoniski izsakās Eliots.

Autori drīzumā sola arī dziesmas video. 

Dziesmu ierakstījis Aleksandrs Volks (Wolk Recording Studios, Rīga). Miksējis Jānis Eglītis, māsterējis Ben Lustig (SHADES Studio - Melburna, Austrālija).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!