Elvis Mirzakhanjans izdod jauno albumu

Raksta attēls - Elvis Mirzakhanjans izdod jauno albumu Publicitātes foto

10.11.2015 / Parmuziku.lv

Krievu valodā rečitējošais Armēņu izpildītājs Elvis Mirzakhanjans no Rīgas izdod savu trešo studijas albumu Жизнь с Елвисом (Dzīve ar Elvisu).

Albums tapis sadarbībā ar bītmeikeru Kashuks un producentu Domino, ierakstu māsterējis Petja Gluškovs un tajā iekļautas 12 kompozīcijas. Albums pieejams lielākajos straumēšanas servisos un to iespējams iegādāties iTunes.

Pilnu albumu iespējams noklausīties mūziķa Bandkamp profilā. 

Savukārt jaunāko videoklipu dziesmai Хачи iespējams noskatīties zemāk. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!