Fiņķis x DoStudija publicē otro singlu un video dziesmai “Griezīte”

Raksta attēls - Fiņķis x DoStudija publicē otro singlu un video dziesmai “Griezīte” Ekrānšāviņš

30.09.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma atrodama 3. septembrī izdotajā albumā “Bāra ceļš. Akmens dārzs”.

10. septembrī mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2016” ietvaros koncertzālē “Ave Sol” norisinājās “Bāra ceļš. Akmens dārzs” pirmatskaņojums. Mūzikas video redzams neliels ieskats no koncertuzveduma “Akmens dārzs”, kuru iemūžināja Reinis Spaile, Reinis Helmuts Aristovs un Aleksandrs Okonovs.

Mūziķi vēsta, ka ''Griezīte'' patiesi ir tapusi ierakstot griezes balsi, tā vedinot radīt kompozīciju par tēmu skaņa - mūzika.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!