Festivāla “Fono Cēsis” laikā “Fonokluba” ballīte atstās iekštelpas

Raksta attēls - Festivāla “Fono Cēsis” laikā “Fonokluba” ballīte atstās iekštelpas Publicitātes foto

29.06.2016 / Parmuziku.lv

Festivālu “Fono Cēsis”, kas notiks “Cēsis 810” svinību gaitā 22. un 23. jūlijā, papildina “Fonokluba” gada vērienīgākā divu dienu ballīte ar pazīstamiem dīdžejiem un dejām gan iekštelpās, gan āra terasē.

Arī šogad, paralēli festivāla “Fono Cēsis” norisei, savas durvis vērs “Fonoklubs”, kurā abu dienu laikā par dejām rūpēsies dīdžeji All-Viss, Dub:ra, Artis Volfs, kā arī prestižā pasaules dīdžeju čempionāta “DMC online” finālists Monsta jeb Uldis Cīrulis.  

Sakarā ar “Fono Cēsis” norisi, arī “Fonoklubā” ballīte izies ārpus ierastajiem rāmjiem, kluba darbībai pametot iekštelpas. Atsevišķa dīdžeju skatuve tiks uzstādīta klubam pieguļošajā pagalmā, taču īpaši šīs nogales ietvaros tiks pagarināts darba laiks.  

Organizatori atgādina, ka bezmaksas festivāls norisināsies pilsētas stacijai pieguļošajā teritorijai jeb “Smilšu laukumā”, savukārt “Fonoklubs” atrodas Rīgas ielā 47.  

Jau ziņots, ka “Fono Cēsis” ietvaros divu dienu laikā uzstāsies pazīstamais britu folkroka mūziķis Frenks Tērners (Frank Turner), pašmāju mūziķi “Dzelzs vilks”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Inokentijs Mārpls”, “Laika suns”, “Laime pilnīga”, “Bandmaster”, “Linga”, Haralds Sīmanis, “Franco Franco”, “Doni Tondo”, “Irving Ark” “RR Band”, “Tonick”, viesi no Igaunijas “Sibyl Vane”, kā arī dīdžeji Artis Dvarionas un Egons Reiters.  

Sadarbībā ar Cēsu pašvaldību, festivāla teritoriju šogad papildinās arī telšu pilsēta viesiem no tālākām vietām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!