Smagais roks un nonests jumts. Kura būs jaudīgākā grupa šī gada KLANG festivālā?

Raksta attēls - Smagais roks un nonests jumts. Kura būs jaudīgākā grupa šī gada KLANG festivālā? Foto: Publicitātes foto

14.04.2015 / Parmuziku.lv

Rokfestivāls KLANG! ir izziņojis pirmos vārdus, kas uzstāsies pasākumā. Paklausies šo izpildītāju mūziku un izlem, kurš no tiem skan visjaudīgāk!

Neonfly

 

Soundarcade

 

SIA Radikal

 

Inokentijs Mārpls

 

Sanctimony

 

Tesa

 

Pienvedēja Piedzīvojumi

 

Omerta

 

Dzelzs Vilks

 

Oranžās Brīvdienas

Tāpat KLANG! redzēsim arī Trendkill Method, Green Novice, Crow Mother, Bloody Heels, Rebel Riot, Gelousy, Eschatos, The Factor, Liveevil, Stagnant Project, Gateris, Foxthroat, Konservētie Stringi, Līdz Pēdējam un Dead Rats.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!