EZIA izdod jaunu, iedvesmojošu singlu Head High

Raksta attēls - EZIA izdod jaunu, iedvesmojošu singlu Head High Publicitātes foto

20.10.2022

Pašmāju mūziķe EZIA izdod savu jaunāko singlu “Head High”, kas ir klausāms visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Šis ir pirmais singls pēc EZIA debijas albuma Cycles un instrumentālās versijas Cycles (Instrumentals) nākšanas pasaulē.

“Head High” ir kā antidepresanta tablete visiem, kam rudens pelēkums mazliet novilcis garastāvokli uz leju. Dziesmas skanējums sevī apvieno R&B, Trap un popmūzikas iezīmes un tajā dzirdamas 2000. gadu mūzikas tendences. “Head High” runā par drosmi un neatlaidību, aicina nepadoties par spīti šķēršļiem un novērtēt, cik tālu esi ticis saviem spēkiem. “Šī ir viena no dziesmām, kas, šķiet, pati sevi uzrakstīja. Es tikai stāvēju un noskatījos. Pieļauju, ka manī bija sakrājušās šīs emocijas un es neapzināti šo dziesmu rakstīju sev”, stāsta EZIA.

EZIA debijas albums “Cycles”, kas tika izdots 2022. gada pavasarī, guva mūzikas kritiķu atzinību un tika iekļauts vairākās starptautiskas mūzikas žurnālu publikācijās. Šobrīd EZIA turpina strādāt pie jaunas mūzikas un cer atkal iepriecināt klausītājus pavisam drīz. Vairāk par mūziķi variet uzzināt www.eziamusic.com, Instagram un TikTok, sekojot @eziamusic, kā arī mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, Apple Music, u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!