EZIA izdod debijas albumu “Cycles” un aicina uz koncertu

Raksta attēls - EZIA izdod debijas albumu “Cycles” un aicina uz koncertu Publicitātes foto

31.03.2022

Šajā pavasarī pašmāju mūziķe EZIA izdos savu debijas albumu “Cycles”, kas tapis sadarbībā ar komponistu un producentu Reini Ašmani.

Albums “Cycles” vēsta par cikliem, kuriem cilvēks iet cauri ikdienā un savas dzīves laikā. Dziesmas runā par mīlestību, šķiršanos, sevis meklējumiem un sapņu realizēšanu. “Mūzika radusies, savienojoties manai latviešu mentalitātei ar dzīvi Bruklinā, Ņujorkā, kas ļāva iepazīt amerikāņu mūziku – R&B, neo-soulu un džezu – no tās pirmavota. Kopējā vēstījuma ideja ir vairot cilvēkos mīlestību un cieņu pašiem pret sevi, kas lielā mērā ietekmē mūsu attieksmi pret apkārtējo pasauli,” stāsta EZIA.

EZIA četrus gadus pavadījusi, strādājot un studējot Ņujorkā, kur pagājušajā gadā absolvējusi “The New School for Jazz and Contemporary Music”.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 2022. gada 31. martā digitālajā mākslas centrā Digital Art House Skolas ielā 2, Rīgā. Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 19.30, koncerta sākums plkst. 20.00. Koncerta biļetes ir pieejamas vietnē digitalarthouse.eu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!