Elzas Rozentāles grupa Bur Mani prezentē jauno albumu un dodas koncertsērijā

Raksta attēls - Elzas Rozentāles grupa Bur Mani prezentē jauno albumu un dodas koncertsērijā Foto: Edijs Andersons

18.04.2019 / Parmuziku.lv

16. aprīļa vakarā etno artroka grupa Bur Mani mūzikas namā Daile nāca klajā ar savu jauno albumu TĀLU TĀLU, kuru prezentēs ar Latvijā vēl nebijušu koncerta formātu Siguldā, Rīgā, Liepājā un Valmierā, kur apmeklētāji varēs baudīt audiālu piedzīvojumu ar bezvadu austiņām.

TĀLU TĀLU ir grupas pirmais studijas albums. "Man ir liels prieks, ka ir izdevies atdzīvināt dažus dainu skapja dārgumus tādā formātā, kādā līdz šim tie nekad nav skanējuši – spēcīgi ritmi, elektronika un džeza iezīmes, kas, sadevušās rokās ar populārās mūzikas niansēm, aizvedīs patieso klausītāju tālā tālā ceļojumā no pirmās līdz pēdējai albuma minūtei. Meklējot dziesmām vārdus, ir sanākušas cilvēkam ļoti pietuvinātas tēmas – gan šūpuļdziesma, gan dziesma par šķiršanos, gan arī par iekāri un psihedēliju,” stāsta grupas soliste Elza Rozentāle.

Pasākuma viesi muzikālo daļu baudīja ar ērtām bezvadu austiņām, kurām ir individuāli regulējama skaņa. Starp tiem bija arī pasākuma vadītāja un TV personība Lelde Ceriņa, kas stāsta: “Izaust latviešu tautasdziesmas tik mūsdienīgā skaņu audeklā ir ļoti sarežģīta un liela meistarība! Manuprāt, šī spēcīgā komanda, ar Elzu priekšgalā, ir ļoti prasmīgi salikusi kopā etnisko un tehnoloģisko. Klausītājs tiks ievests līdz šim nebaudītā piedzīvojumā!” Arī koncertsērijā apmeklētāji varēs baudīt audiālu piedzīvojumu, ko nodrošinās lielās Brumo bezvadu austiņas. Būs iespēja aizmirsties un pilnībā iegrimt grupas radītajā skaņu pasaulē bez koncertos ierastiem ārējiem traucēkļiem, kā arī sadzirdēt vissmalkākās un visintīmākās mūzikas nianses, kuras tradicionāla apskaņošana, iespējams, neļautu pamanīt. 

Albumā TĀLU TĀLU iekļautas 8 dziesmas, no kurām viena, “Dzelžu cilvēciņš”, tika izdoda un prezentēta plašākai sabiedrībai šī gada janvārī. Albums drīzumā būs pieejams gan digitalā formātā populārākajās straumēšanas vietnēs, gan nopērkams fiziski mūzikas veikalos Rīgā un citās tirdzniecības vietās.

Koncertsērijas norise:

27.04. Siguldas koncertzāle Baltais flīģelis

5.05.   Koncertzāle Lielais dzintars, Liepājā

24.05. Valmieras koncertzāle

30.05. Mūzikas nams Daile, Rīgā

 

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!