ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Elzu Rozentāli

Raksta attēls - ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Elzu Rozentāli Publicitātes foto

23.11.2021

Projekta ArtifexLV ietvaros tapusi jauna sadarbība. Šoreiz ar Latvijā labi zināmo dziedātāju Elzu Rozentāli. “Sniegavīra noslēpums” ierakstīts JL ierakstu studijā. Dziesmas vārdu autore ir Elza, bet mūzikas autors – ArtifexLV, vijoli iespēlējis Raimonds Melderis.

“Sniegavīri tikai izliekas, ka ir ļoti vēsi, jo ir taču skaidrs, ka reiz viņi tāpat izkūst kāda priekšā. Un tāpat arī es izkusu, kad ArtifexLV man kādā vakarā atsūtīja šīs dziesmas demo versiju ar lūgumu, vai es vēlētos to iedziedāt. Noklausījos un sajutu varen pacilātu noskaņojumu. Domāju, ka jebkurš klausītājs sajutīs iedvesmu, noklausoties, kāds tad ir tas Sniegavīra noslēpums. ArtifexLV ir lielisks mūziķis, producents un dziesmu autors. Sadarbība ar viņu ir viegla un mērķtiecīga. Lai viņam izdodas vēl daudzi jo daudzi sadarbības projekti! " par dziesmas tapšanu stāsta Elza.

“Protams, man bija satraukums,vai Elzai dziesmas ideja patiks. Vai viņa būs gatava to iedziedāt? Viegli nopūtos, kad viņa piekrita sadarbībai. Kad tikāmies studijā un Elza sāka dziedāt, man bija skaidrs – dziesma ir tieši viņai. Elzas samtainā un reizē spēcīgā balss labi piestāvēja pavadījumam, un viņas uzrakstītie vārdi atbilda vēstījumam, kuru vēlējāmies pastāstīt. Liels prieks, ka dziesmas ierakstā piedalījās arī Raimonds Melderis, kurš iespēlēja vijoli, kas  atdzīvināja dziesmas pavadījumu,” par sadarbību turpina ArtifexLV.

“Sniegavīra noslēpums” ir otrā dziesma, kurā ArtifexLV sadarbojas ar kādu Latvijā zināmu mūziķi.  Šīs vasaras izskaņā ArtifexLV izdeva dziesmu kopā ar Jāni Stībeli, bet jau nākamā gada sākumā ArtifexLV plāno izdot nākamo singlu, jo sākusies sadarbība ar kādu Latvijas klausītājiem iemīļotu un labi zināmu dziedātāju, kura vīrišķīgais balss tembrs neatstāj vienaldzīgu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!