Dziedātājs Jānis Irbe sarakstījis gadalaikam atbilstošu dziesmu

Raksta attēls - Dziedātājs Jānis Irbe sarakstījis gadalaikam atbilstošu dziesmu Publicitātes foto

01.11.2018 / Parmuziku.lv

Jānis Irbe laiž klajā pirmo singlu „Rudenī” no pavasarī gaidāmā debijas albuma. Līdz šim Jānis zināms ar dziesmām “Paskaties”, “Metro” un “Aukstajā gaismā es jūtu”.

Jaunā dziesma “Rudenī” stāsta par atmiņām, kas saistītas ar 2008 gada rudeni, kad Jānis iepazinās ar savu tagadējo sievu. Atsauce uz dziesmas vārdiem: “Rudenī mēs esam pāris un viss, kopā šeit un tagad”.

Dziesmu “Rudenī” producējis, ierakstījis un māsterējis, kā arī elektriskās ģitāras partijas iespēlējis Jānis Dubavs. Bass ģitāra, taustiņi un vokāls Jānis Irbe. Mūzikas, teksta un noformējuma autors Jānis Irbe. Šī gada 30. novembrī Jānis ar grupu (Jānis Irbe, Jānis Dubavs un Patriss Valdemahrs) uzstāsies mūzikas un mākslas festivālā „Bildes”, jauno grupu un „Bilžu” veterānu koncertā, kā arī ziemā plānoti koncerti klubos.

Jaunumi un informācija par koncertiem Jāņa Facebook un Instagram profilos. Jāņa mūzika atrodama populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, Apple Music u.c., kā arī Youtube, Soundcloud un Bandcamp.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!