Dziedātāja Līga Robežniece atgriežas ar divām jaunām dziesmām

Raksta attēls - Dziedātāja Līga Robežniece atgriežas ar divām jaunām dziesmām Publicitātes foto

17.07.2017 / Parmuziku.lv

Atsākot solo dziedāšanas karjeru, ar jauniem skaņdarbiem "Mēs Runāsim Acīm Tik Klusu" un "Apskauj mani" atgriežas dziedošā aktrise un bērnu vokālistu konkursa "Balss Pavēlnieks" žūrijas locekle Līga Robežniece.

Abas dziesmas tapušas, sadarbojoties ar mūziķi Ingaru Viļumu, kurš vairāk pazīstams kā grupas "Prāta Vētra" basģitārists. Dziesmu pirmatskaņojums notika Latvijas Radio 2 raidījumā "Muzikālā Banka".

Dziesmas "Mēs Runāsim Acīm Tik Klusu" mūzikas un vārdu autors ir Ingars Viļums, savukārt "Apskauj mani" vārdu autors ir Guntars Račs.

Līga Robežniece pazīstama kā bērnu un jauniešu vokālistu konkursa "Balss Pavēlnieks" žūrijas locekle un Muzikalā teātra 7 dziedošā aktrise, uzstājoties kopā ar Mariju Naumovu, Ivo Grīsniņu-Grīsli, Normundu Rutuli, Olgu Rajecku un citiem. Kā soliste deviņdesmitajos gados darbojās grupās "Saule", "Bingo" un "Satori".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!