XFaktora otrās vietas ieguvēja Līga Rīdere prezentē savu juteklisko SUPERNOVA dziesmas “Būšu tepat” video

Raksta attēls - XFaktora otrās vietas ieguvēja Līga Rīdere prezentē savu juteklisko SUPERNOVA dziesmas “Būšu tepat” video Publicitātes foto: Elīza Ella Dumpe.

23.01.2019 / Parmuziku.lv

Līga Rīdere ir skatītāju tik iecienītā TV šova “X Faktors” 1.sezonas fināliste, 2.vietas ieguvēja, kas savā ikdienā ir veterinārārste, divu puiku mamma un sieva. Pēc šova māksliniece ieturēja mazu pauzi, lai 2018.gada augustā ar jaunu enerģiju izdotu savu pirmo solo dziesmu “Ja tu mīli”. Jaunnedēļ Līga debitēs uz SUPERNOVA 2019 skatuves ar savu dziesmu “Būšu tepat”, kas veltīta viņas vīram. Dziesmai tapis arī juteklisks video ar mākslinieces vīra piedalīšanos.

Līgas pirmā oficiālā dziesma “Ja Tu mīli” bija kā mazs albuma priekšvēstnesis, kam tagad pievienojusies dziesma “Būšu tepat”, kuras publiska pirmizrāde būs jaunnedēļ, 26.janvārī uz dziesmu konkursa SUPERNOVA 2019 skatuves. Bet mākslinieces pirmais solo albums tiks izdots šogad, pavasarī ar stāstu un sajūtām par to, kā māksliniece jūtu un redzu pasauli sevī un apkārt.

Dziesmas “Būšu tepat” mūzikas autors ir Arnis Ieviņš, bet vārdi pieder Līgai Rīderei. Pie dziesmas studijā strādāja - Vitholds Smolders, Ritvars Šreibers, Kārlis Šteinmanis. Dziesmas izdevējs: Communication ART. Līga Rīdere par dziesmu: “..Dziesma ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat!..”

Šodien oficiāli tiek izdots dziesmas “Būšu tepat” video, kura pamatideja māksliniecei radusies jau rudenī, kad dziesma tika iesniegta dziesmu konkursam SUPERNOVA.  Līga par video: “..Šajā videoklipā vēlējos uzburt silto mājas pavardu ar ‘’sapņu’’ sievieti, kas šo siltumu uztur, un parādīt, ka ir viens “Bet” - vienatnē uguns, ar laiku, izdziest. Lai šī mīlestības uguns turpinātu sildīt, tā ir jāuztur un sieviete sola to darīt, bet viņa gaida kāda būs vīrieša izvēle!..”

Videoklips tika filmēts vienas jaukas ģimenes privātmājā, kuras īpašnieki atsaucās uz mākslinieces izsludināto idejiskās vietas sludinājumu. Visa filmēšana bija kā viens liels komandas saliedēšanās pasākums. Līga par video tapšanas procesu: “..Mūs ļoti silti savās mājās uzņēma Kristīne un Ivars Jurkēviči. Saimniece izdekorēja māju, kā arī uzklāja burvīgu vakariņu galdu. Mans vīrs Druvis, menedžere Vivita Leismane un talantīgā fotogrāfe, video filmētāja un montāžiste Elīza Ella Dumpe pagatavoja gardas svētku vakariņas. Un pa šo laiku es izveidoju savu svētku grimu un noskaņojos video filmēšanai. Paldies par skaisto tērpu Laurai Taubei un Mans Drēbju Skapis par vīra sapucēšanu.  Viss filmēšanas process bija jautrs un pilns ar smiekliem, bet paralēli tam, man bija jāizstāsta dziesmas cerību stāsts. Tas nebija grūti, jo visā video procesā man blakus bija mans vīrs, kam arī esmu uzrakstījusi šo dziesmu, tāpēc izstāstīt bija viegli, jo viņš bija tepat blakus!..”

Līga Rīdere uz “Supernova 2019” kāps 1.pusfinālā, kas norisināsies jau jaunnedēļ, 26.janvārī un būs skatāms plkst. 21:25 Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā. Līgu pavadīs divas spēcīgas bekvokāla meitenes Zane Bike-Slišāne un Lība Ēce.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!