Duets Peter Levics izdod 12 mēnešu svītu pirmo daļu

Raksta attēls - Duets Peter Levics izdod 12 mēnešu svītu pirmo daļu Publicitātes foto

01.12.2015 / Parmuziku.lv

Vācijas izdevniecība Unperceived records laidusi klajā brāļu Peterlevicu instrumentālā dueta Peter Levics 12 mēnešu svītu pirmo daļu (12 Months suits Pt. I), kurā ir iekļauti Septembra, Oktobra un Novembra mēnešu ieraksti.

12 mēnešu svītu projekts aizsākās kā brāļu Jura un Māra muzikāli radošās darbības sistematizācija un publiskošana, taču vislabāk to varētu dēvēt kā muzikālu dienasgrāmatu, kurā duets pauž savu muzikālo iedvesmu gada garumā.

Katrs skaņdarbs, vai tas būtu pilnībā noslēgts, vai tikai kā topoša ideja, ir ticis nosaukts pēc tā rašanās datuma. Kā dienasgrāmata šie skaņdarbi slēpj sevī zināmu intimitāti, lai gan neizpauž daudz noslēpumu un sniedz klausītājam pietiekami daudz telpas paša interpretīvai iztēlei.

Ierakstu ir iespējams iegādāties Unperceived records Bandcamp internetveikalā, kā ļoti īpašu maztirāžas paššūta zīda iepakojuma CD vai videi draudzīga kartona iepakojuma CD un, protams, arī digitāli.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!