Duets Karma sveic svētkos

Raksta attēls - Duets Karma sveic svētkos Publicitātes foto

23.12.2015 / Parmuziku.lv

Duets Karma piedāvā noklausīties Ziemassvētku dziesmu "Es dāvinu tev šo dienu" jaunā skanējumā.

Ziemassvētki ir tepat aiz stūra un drēgnajos ziemas vakaros pie tases tējas tā vien gribas noskaņoties svētku sajūtai ar ko harmonisku. Ir teiciens, ka svētku sajūtu katrs var radīt pats. Pašmāju duets Karma piedāvā sasmelties šo sajūtu meiteņu izpildītas Aigara Voitišķa dziesmas "Es dāvinu tev šo dienu" jaunā skanējumā.

Vārdu autors: Pēteris Brūveris. Dziesmas jaunās versijas tapšanā palīdzējis Pēteris Upelnieks. Pie Ziemassvētku siltuma sajūtas video klipā piestrādājis Reinis Pētersons.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!