DigiTop100 27.nedēļa: Dziesmusvētki un vēl arvien “Salauzta sirds”

Raksta attēls - DigiTop100 27.nedēļa: Dziesmusvētki un vēl arvien “Salauzta sirds” Attēls no complex.com

06.07.2018 / Parmuziku.lv

Šīsnedēļas DigiTop topu slejās gan izmaiņas, gan stabilas vērtības.

Lai gan XXXTENTACION dziesma “SAD!” singlu sadaļā vēl joprojām atrodas pirmajā vietā, repera darbi “?” un “17” albumu topā kritušies katrs par vienu vietu, nonākot attiecīgi otrajā un trešajā pozīcijā. Savukārt pirmo vietu ieņēmis topa jaunpienācējs kanādietis Drake ar albumu “Scorpion”. Par vienu vietu kritušies arī Prāta Vētras un Post Malone albumi, nonākot ceturtajā (“Par to zēnu, kas sit skārda bungas”) un piektajā (“Beerbongs & Bentleys”) pozīcijā.

Ja par dziesmas atskaņošanas reižu skaitu piešķirtu Grammy, tad diezgan droši vietējo singlu topa nemainīgais līderis Dons kopā ar Ozolu no statuetēm varētu celt māju. Abu mūziķu kopdarbs “Salauzta sirds” topā atrodas jau 21.nedēļu un jau n-to nedēļu ieņem stabilu pirmo vietu. Otrā vieta šonedēļ pieder MESAs “Vērtībām”, bet trešā palikusi Prāta Vētras jaunā albuma tituldziesma.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!