Papildināta "Summer Sound" programma

Raksta attēls - Papildināta "Summer Sound" programma Publicitātes foto

07.07.2017 / Parmuziku.lv

Vasaras krāšņākā pludmales festivāla "Summer Sound" mūzikas programmai pievienoti vairāki mākslinieki, to skaitā Tehnikums, Edavārdi un Singapūras Satīns.

Šogad festivāla apmeklētājus gaidīs arī pavisam jauna skatuve "Koncertsēta", kurā uzstāsies Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Ibstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, improvizācijas teātris "Prieka Ministrija" un citi mākslinieki.

Dueta "Tehnikums" uzstāšanās ne tikai sola tikšanos ar vienu no šī brīža aktuālākajām Latvijas sintīpopa apvienībām, bet arī patīkamu atkalredzēšanos ar Ozolu, kura iepriekšējā gada uzstāšanās "Summer Sound" festivālā daudziem palikusi atmiņā kā viena no emocijām bagātākajām. Edavārdi pārliecinoši sevi pieteicis kā viens no Latvijas spēcīgākajiem reperiem, bet "Singapūras Satīns" neatstās vienaldzīgu nevienu – ja ne grupas lipīgās melodojas, tad ironiskie dziesmu vārdi pamatīgi uzkurina publiku.

 

Šogad "Summer Sound" pirmo reizi piedāvās jaunu skatuvi "Koncertsēta", kura parka koku ieskauta aicinās festivāla apmeklētājus atvilkt elpu mierīgākā gaisotnē, piedāvājot bagātīgu kultūras programmu. Uz skatuves redzēsim lieliskus pašmāju mūziķus, tostarp čeļla un ģitāras virtuozus, bet interesantu dažādību radīs improvizācijas teātris un dzejas slams. Tāpat būs dzirdami mūziķi un jaunas apvienības no festivāla pilsētas Liepājas. Uz "Koncertsētas" skatuves kāps tādi mākslinieki kā Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Ibstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, Gints Cālītis, Greg John, Vilksnevilks un improvizācijas teātris "Prieka Ministrija". Mūziķu saraksts uz šīs skatuves līdz festivāla tiks papildināts.


Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls "Summer Sound" norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio "Cheat Codes" no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs "Bermudu Divstūris". Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – "Triana Park", "Bandmaster", "Satellites LV", "Sibyl Vane", "Deeper Upper", "Franco Franco", "Skyforger", "My Radiant You", "Fakts", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Astro'n'out", Ivo Fomins, "Polifauna" un citi.

 

Festivāla organizatori aicina iegādāties biļetes līdz 9.jūlijam, jo pēc tam tās kļūs dārgākas. Tāpat tikai līdz 9.jūlijam iespēja iegādāties īpašās grupu biļetes - pērkot sešas divu dienu festivāla biļetes ar vai bez telts vietas, maksāsiet tikai par piecām.

 

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā, kā arī "Biļešu Serviss" tīklā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!