DigiTop100 22.nedēļas topa pirmajā vietā Ozola un Dona duets

Raksta attēls - DigiTop100 22.nedēļas topa pirmajā vietā Ozola un Dona duets Ekrānšāviņš no video

01.06.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas iedzīvotāju mūzikas gaumi un klausīšanās paradumus vistiešāk atspoguļojošā DigiTop100 22.nedēļā triumfē Dona un Ozola duets “Salauzta sirds”, aiz sevis atstājot Prāta Vētru un un Mesa.

Vietējo singlu topā vispamatīgāko kāpumu – par 25 vietām – šonedēļ piedzīvojusi “Carnival Youth” dziesma “Never Have Enough”, ierindojoties topa 10.pozīcijā, bet nemainīgi savas pozīcijas saglabā topa veterāni Prāta Vētra ar dziesmu “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” un Mesas “Vērtības”.

Ārvalstu topa pirmajās divās pozīcijās draudzīgi vietām apmainījušies Calvin Harris, Dua Lipa ar “One kiss” (pirmā vieta) un Childish Gambino ar “This Is America” (otrā vieta). Jaunpienācēji A$AP Rocky ar “Praise The Lord (Da Shine)” ierindojušies piektajā vietā.

Starp albumiem nemainīgu trešo vietu saglabā Prāta Vētra “Par to zēnu, kas sit skaŗda bungas”, savukārt topa pirmo vietu ieņem jaunpienācējs A$AP Rocky ar dziesmu “TESTING”.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!