"Dabasu Durovys" solists publicē jaunu dziesmu

Raksta attēls - "Dabasu Durovys" solists publicē jaunu dziesmu Publicitātes foto

17.07.2017 / Parmuziku.lv

Latgaliešu poproka grupai "Dabasu Durovys" šobrīd ir radošā pauze, un šo brīdi grupas solists Arnis Slobožaņins izmanto, lai realizētu savu ideju par solo projektu, piedāvājot klausītājiem dziesmu "Tur".

Savu muzikālo sānsoli autors skaidro:

Kādreiz pienāk laiks izdarīt darbus, kas jau sen ir padomā, bet nav bijusi iespēja tiem pieķerties. Tas ir tāpat, kā sakārtot vasarnīcu, salabot trepes vai saškirot garderobi.

Muzikālie aizmetņi dziesmai "Tur", kura vēsta par Latvijas pierobežas ciematu Bozovu, kurā autors pavadījis savu bērnību, radušies pavasarī:

Bija aprīļa sākums, un pirms pāris dienām kādreizējā grupas menedžere Anna Briška mani iepazīstināja ar basģitāristu Zurabi Ivanānu (Gruzija), kuru uzaicināju ciemos pie sevis. Viss notika dabiski - Zurabi spēlēja kādu no saviem basģitāras rifiem, kuru es uzķēru un radīju vārdus un melodiju. Domāju, ka katram no mums bērnības zemei ir īpaša, siltā nozīmē, tāpēc ticu, ka dziesma spēs uzrunāt.

Dziesma ierakstīta turpat Bozovā. Ierakstā piedalījās Arnis Slobožaņins (ģitāra, balss), Zurabi Ivanāns (basģitāra, balss, taustiņi), Deniss Smirnovs (bungas). Miksēja Armands Treilihs. Videoversiju radījis Ivars Utināns (IVO productions).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!