"Dabasu Durovys" nodod klausītāju vērtējumam dziesmu "Būs vai nebūs"

Raksta attēls - "Dabasu Durovys" nodod klausītāju vērtējumam dziesmu "Būs vai nebūs" Ekrānšāviņš no video

23.03.2018 / Parmuziku.lv

Dziesmai tapis arī mūzikas video.

"Būs vai nebūs" raksturo sajūtu, kura ir brīdī kad izškiras vairāk vai mazāk svarīga lieta,  vai notikums. Tā var būt  Augstskolas izvēle pēc vidusskolas, futbola "pendele", kas izškir spēlēs likteni, minstināšanās uzsākot attiecības un citas, tobrīd škietami svarīgas lietas. Vēlāk atceroties šadus brīžus, dažkārt neziņas vai neizlēmības brīdis iespiedies atmiņā vairāk, nekā pats notitikums. Par šo sajūtu arī ir jaunā grupas dziesma.

Mūzika: Arnis Slobožaņins/Zurabi Ivanāns/Romāns Sladzis, Teksts: Arnis Slobožaņins

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!