Grautiņi, kautiņi un liela ballīte! "Bermudu Divstūris" prezentē jaunu video "Tuc Tuc"

Raksta attēls - Grautiņi, kautiņi un liela ballīte!  "Bermudu Divstūris" prezentē jaunu video "Tuc Tuc" Ekrānšāviņš.

29.12.2015 / Parmuziku.lv

Dziesmā ar trillerim raksturīgu vērienīgumu saskatītas četras ikdienišķas situācijas – darbs, mīla, politika un tuc tuc!

Brālēni Biceps un Triceps akcentē, ka jaunais video ir kā atskats uz šogad piedzīvoto. "Ir normāli paballēts, viss normāli mīlas frontē, darbā viss salikts pa plauktiņiem un arī politikā, kā ierasts," norāda mūziķi.

Video tapis sadarbībā ar komandu no Imagine Pictures.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!