"Ballplēsis" ir izlaists ielās

Raksta attēls - "Ballplēsis" ir izlaists ielās Publicitātes foto

13.07.2018 / Parmuziku.lv

12.jūlijā, ar skaļu ballīti, uz tirdzniecības parka "Alfa" autostāvvietas jumta, tika prezentēts grupas "Bermudu Divstūris" jaunais albums "Ballplēsis",kurš ir grupas otrais studijas albums, un tapis sadarbībā ar vislabākajiem rajonā – Ādažu Čipsiem!

“Šī tik tiesām bija jaudīgākā CD prezentācija, kāda mums ir bijusi un kādā esam piedalījušies. Pat lietus un zibens nespēj apturēt Bermudu Divstūra ballītes. Mūsu klausītāji ir vislabākie, tamdēļ prieks, ka šos svētkus varējām noballēt kopā”, stāsta Biceps un Triceps.

 

Uz īpaši Ballplēsīgo ballīti, bija ieradušies apmēram 400 grupas kvēlāko fanu. Pēc ielūgumiem, uz jaunā albuma prezentācijas pasākumu, varēja ierasties tikai ātrākie - biļetes noteiktā laika posmā 11.jūlijā varēja saņemt Moller Auto Lidosta izvietotos auto - Vecrīgā pie Laimas pulksteņa, pie Ģertrūdes baznīcas apļa un t/p "Alfa". Albuma "Ballplēsis" prezentācijas pasākumā, grupa apmeklētājiem atskaņoja jaunākos un jaudīgākos "Bermuda divstūra" hitus. Līdz ar jaunā CD iznākšanu, straujiem soļiem tuvojas lielie solo koncerti:

1. Septembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē;
28. Septembrī Ventspilī, Jūras Vārtos;
5. Oktobrī Valmieras Kultūras Centrā;
23. Novembrī Rēzeknes Gors.

Biļetes un vairāk informācijas ekase.lv un latgalesgors.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!