Elektroniskās mūzikas projektam "Bandmaster" pirmais video

Raksta attēls - Elektroniskās mūzikas projektam "Bandmaster" pirmais video Youtube ekrānšāviņš

20.01.2016 / Parmuziku.lv

Videoklipā ir izmantoti video kadri no pagājušajā rudenī iznākušās filmas "Rīgas Kungi", kas ir Adriānas Rozes veidotais stāsts par vienu no Rīgas modernajām ciltīm jeb Rīgas velokurjeriem un viņu ikdienas piedzīvojumiem galvaspilsētas ielās. "Rīgas Kungi" skaņu celiņā ir arī iekļauts instrumentāls fragments no "Bandmaster " kompozīcijas "Us".

Grupas vokāliste Zelma Jēgere, ar skatuves vārdu zināma kā Viņa, dalās pārdomās par dziesmas "Us" vēstījumu un tekstu:

Galvenā doma ir par virzību. Ir daudz cilvēku, kas virzās uz saviem mērķiem un ir tādi, kas tos mēģina apturēt un likt viņiem šķēršļus. Tomēr stiprus, mērķtiecīgus cilvēkus neviens nespēs apturēt.

 

 
 

Kompozīcija Us ir atrodama arī Dirty Deal Audio izdotajā Latvijas elektroniskās mūzikas izlasē DDA\VA IV, kur tā ir iekļauta kā viena no 19 pagājušajā gadā izdotajiem skaņdarbiem. Izlasi ir iespējams noklausīties Dirty Deal Audio mājaslapā un visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī iegādāties iTunes vai lejupielādēt Dirty Deal Audio bandcamp lapā.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka dziesma "Ustika atskaņota Losandželosā bāzētajā, vienā no ietekmīgākajiem un autoratīvākajiem radio pasaulē - KCRW.

Grupa Bandmaster Latvijas mūzikas lauciņā sevi pieteica 2014.gada izskaņā, apvienojoties elektroniskās mūzikas producentiem DJ Rudd un Andim Ansonam, kā arī Latvijas hiphopa mūzikas daiļā dzimuma pārstāvei, reperei Viņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!