Jaunums! "Bandmaster" un "Ezeri" izdod dziesmu

Raksta attēls - Jaunums! "Bandmaster" un "Ezeri" izdod dziesmu Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

Īsi pirms koncertiem Latvijas lielākajos festivālos, grupas "Bandmaster" un "Ezeri" izdod dziesmu “Just Paddle”. Tas ir apvienību pirmais kopīgi radītais skaņdarbs.

 

“Just Paddle” ideja dzima "Dirty Deal Audio" rīkotajās “Treniņu trešdienās”, kur sadarbojās "Bandmaster" dalībnieks Andis Ansons un "Ezeru" solists Miķelis Putniņš. Teksts, kas dzirdams "Just Paddle", bija sarakstīts labu laiku pirms dziesmas rašanās un gaidīja īsto mūziku - kā stāsta Miķelis:

 

Tas sākās ar džemu studijā un instrumentālu apakšu veidošanu, līdz sapratām, ka dziesmai vajadzēs tekstu.

Kā skaidro Andis:

 

 Mums bija mēnesis, lai dziesmu pabeigtu, tad mums pievienojās Zelma un DJ Rudd, ar kuru palīdzību to noslīpējām.

Kā galvenās grupu atšķirības viņš min "Ezeru" dzīvo skanējumu un "Bandmaster" elektroniskos bītus, kas veido abām grupām mazliet neierastu skaņu kombināciju. Savukārt stāsts ir par pielāgošanos dzīves situācijām un to, kā pārlieku liela pielāgošanās vēlāk nāk atpakaļ un “sit pa sirdsapziņu”.

 

Dziesmas autori ir Andis Ansons un Miķelis Putniņš. Producenti - Andis Ansons un DJ Rudd, “Just Paddle” ir ierakstīta "Mute" studijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!