“Bandmaster” atgriežas ar jaunu dziesmu pēc 3 gadu pārtraukuma

Raksta attēls - “Bandmaster” atgriežas ar jaunu dziesmu pēc 3 gadu pārtraukuma Publicitātes foto

10.07.2020

Elektroniskās mūzikas trio “Bandmaster”, kurā darbojas Zelma Jēgere (VIŅA), Rūdolfs Budze (DJ Rudd) un Andis Ansons, izdevuši jaunu dziesmu “I Might Get High Tonight”.

Dziesma ir par iekšējo duālismu un mūžīgo cīņu starp labajām un sliktajām izvēlēm, sevis versijām.  “I Might Get High Tonight” jau pēc nosaukuma saka priekšā, kurai šķautnei singls veltīts,” tā jauno dziesmu raksturo Zelma.

Pēc veiksmīgi aizvadīta 2017. gada, “Bandmaster” lēma par labu radošajam pārtraukumam. Līdz tam tika izdoti vairāki singli un  mini albums “Stay Awake”, kas saņēma “Zelta Mikrofonu” kategorijā “Labākais elektroniskās mūzikas albums”. Savas darbības laikā “Bandmaster” ir iesildījuši “The xx” un “Phantogram”, uzstājušies visos lielākajos Latvijas festivālos, kā arī Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Francijā un Nīderlandē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!