Artūrs Strauts padalās mazliet "No visa, kas bijis"

Raksta attēls - Artūrs Strauts padalās mazliet "No visa, kas bijis" Publicitātes foto

01.11.2018 / Parmuziku.lv

Mūzikas producents, dziesmu tekstu un mūzikas autors kā arī izpildītājs Artūrs Strauts nodod klausītajiem savu jaunāko dziesmu "No visa ,kas bijis".

Artūrs Strauts pēc dalības divos realitātes šovos 2007. gadā izveido ierakstu studiju "Brooklet Production" un, piesaistot citus mūziķus, izveidoja vairākus dažādu žanru muzikālus projektus. Artūrs sadarbojies ar tādām grupām un projektiem kā "Court of Honour", "C0ndu1t", "Brooklet", "M.Renovation", "Unknown", "Sirds Mūzikai", "Brooklet Production" un citiem izpildītajiem gan Latvijā, gan ārpus tās. 2017. gadā Strauts izveido ierakstu studiju "Cits Formāts" un pēc Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas teritorijā veiktās aptaujas rezultātiem kļūst par novada vērtību.

Rakstot dziesmu, gribēju pievērst uzmanību tam, kas šajā dzīvē patiesi ir svarīgs un kas - tikai ilūzijas. Mēs paši esam radījuši inertu, apjukušu sabiedrību, kurai trūkst morāli ētiskās bāzes un cilvēcības. Sasniedzot mērķi, bieži mēs apzinamies, ka pats ceļš un cilvēki tajā ir bijuši daudz svarīgāki nekā mērķis...

pārdomās dalās skaņdarba autors. 

Mūzikas un teksta autors – Artūrs Strauts
Ģitāra – Raivis Daņilovs / Deniss Torcevs
Vokāls – Artūrs Strauts
Mix, Master – Artūrs Strauts
Producents – Artūrs Strauts
Ierakstu studija – Cits Formāts / Brooklet Production

Artūrs Strauts un grupa Rusted Wheel būs dzirdama 6. novembrī pulkst. 19.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!