Arnis Slobožaņins piedāvā noklausīties dziesmu "Puosoka" (Pasaka)

Raksta attēls -  Arnis Slobožaņins piedāvā noklausīties dziesmu "Puosoka" (Pasaka) Ekrānšāviņš no video

10.01.2019 / Parmuziku.lv

Arnis Slobožaņins izdevis dziesmu ar Ontona Slišāna vārdiem.

Dziesmas autors stāsta: "Ontona Slišana vardi, kurus nejauši uzgāju internetā, manuprāt, stāsta par to, ka viss, ko darām vai radām, kādreiz jau ir veikts.  Mēs tikai vēlreiz un vēlreiz atgriežamies pie tā, ko citi reiz mēģinājuši pavēstīt. Protams, katram ir savs ceļš un katram ir savs unikālais stāsts. Tas ir kā šaha spēlē: figūras tās pašas, bet kombinācijas ir neizsmeļamas. Zīmīgi ir arī tas, ka dziesma tika radīta klātesot Ontona mazdēlam Dominikam, kurš radošaja procesa laikā kopā ar mani spēlēja ukuleli."
 
 
Viens no spilgtākajiem latgaliešu rakstniekiem Ontons Slišāns 28. decembrī svinētu savu 70 gadu jubileju. Dziesma ir veltījums pašam rakstniekam, Ontona ģimenei un rakstnieka dzimtajam Viļakas novadam, kā arī Visiem Ontona Slišana darbu un latgales mūzikas cienītājiem.
 
Ierakstā piedalījās Arnis Slobožaņins (balss, bass, ģitāras), Amanda Lapa (bungas, klavieres). Dziesma ierakstīta Kārsavas novadā, skaņu ierakstu studijā "Bozova". Miksēja Armands Treilihs. Videoversijas autors - Ivars Utināns. Filmēta Daugavpils novadā, Augšdaugavā. Ar dziesmas tekstu video papildināja Artūrs Slišāns.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!