Anmary atgriežas ar singlu, mūzikas video un minialbumu!

Raksta attēls - Anmary atgriežas ar singlu, mūzikas video un minialbumu! Publicitātes foto

11.08.2022

Pēc ilgākas pauzes solodarbībā ar jaunām oriģināldziesmām, minialbumu “Laidies ar mani” un tituldziesmas video pie klausītājiem atgriežas dziedātāja Anmary.

Minialbuma tituldziesmas “Laidies ar mani” mūzikas autori ir Anmary un Juris Ludženieks, viņš ir arī singla producents. Dziesmas vārdus sarakstījusi Anmary, tās tapšanā piedalījies ģitārists Jānis Griķis. Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar “Mūzikas Video Kanālu”, tā režisors ir Jānis Štāls, producents Igors Linga.


“Šajā laikā esmu izgājusi cauri savas personības atklāsmju procesiem, kas ļāvuši gūt iekšējo harmoniju un mieru. Dzīvojam visnotaļ interesantā laikmetā - pārmaiņu posmā, tādēļ pirmais singls "Laidies ar mani" ir aicinājums izlauzties no ikdienas apļa un mainīt fokusu uz to, kas mums ir dots, jo ierastajā režīmā mēdzam daudz ko nepamanīt un nenovērtēt. Sajūtu un zinu, ka daudziem ir līdzīgi. Tāpēc mans nodoms ir motivēt un iedvesmot - lai mēs vairāk ļautos mirkļiem šeit un tagad”, saka dziedātāja.

Minialbumā “Laidies ar mani” iekļautas četras dziesmas – “Laidies ar mani”, “Tik tev tiek”, “Tu man prātu jauc” un duetā ar Mārtiņu Strodu iedziedātā “Nakts mums”. Anmary ir visu dziesmu vārdu autore, kā arī palīdzējusi mūzikas un dziesmu aranžiju izveidē. Dziesmu mūzikas autors un producents ir Juris Ludženieks. Dziesmas mix un master – “JL ierakstu studija”. Par radošām idejām dziesmu tekstu veidošanā paldies Mārtiņam Kanteram (“Laidies ar mani”, “Tik tev tiek”).

Pirmās četras dziesmas ir priekšvēstnesis nākamā gada pavasarī gaidāmajam pilnapjoma albumam. Anmary savulaik plašākai auditorijai sevi pieteica muzikālajā šovā “Talantu fabrika”, pēc kura sekojuši dažādi muzikālie projekti - koncertuzvedumi, mūzikli, sadarbojusies ar daudziem Latvijas mūziķiem, pārstāvējusi Latviju Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā un pērn kā Saulesmeita ar savas balss daudzkrāsainību apbūra žūriju un skatītājus TV3 šovā "Balss Maskā".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!