Ar jaudīgu dziesmu "Tik tev tiek" Anmary ieskandina rudeni

Raksta attēls - Ar jaudīgu dziesmu "Tik tev tiek" Anmary ieskandina rudeni Publicitātes foto

20.10.2022

Anmary publisko otro singlu "Tik tev tiek" no nesen iznākušā minialbuma "Laidies ar mani".

 "Šī dziesma ir enerģijas deva dienai. Tā aicina un iedrošina atšķirties no citiem ar savu individualitāti un atgādina, ka ikviens ir stiprs un kopā mēs esam spēks!" par dziesmu stāsta Anmary.

‘’Man ir liels prieks strādāt kopā ar Anmary. Viņa ir ļoti atvērta dažādām idejām un izaicinājumiem. Domājot par kādu jaunu dziesmu, man nav jāuztraucas, vai Anmary to varēs izdziedāt. Zinu, ka to izdarīs un noteikti melodiju arī papildinās. Šķiet, ka, radot mūziku, viens otru tikai pilnveidojam,’’ stāsta dziesmas mūzikas autors un producents Juris Ludženieks.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!