Albānijas metāla leģendas "Crossbones" uzstāsies Baltijā

Raksta attēls - Albānijas metāla leģendas "Crossbones" uzstāsies Baltijā Publicitātes foto

28.05.2017 / Parmuziku.lv

"Crossbones" ir ne tikai visatpazīstamākā metāla grupa Albānijā, bet arī vienīgā no 90-to gadu vidus, kas joprojām pastāv. Viņu jaunais albums “WWIII”, kas iznāca šī gada 13. janvārī, jau ir saņēmis īpaši labas recenzijas vairāk kā 50 Eiropas, ASV un Austrālijas portālos.

Paralēli neskaitāmiem pašmāju koncertiem "Crossbones" ir uzstājušies kopā ar tādām roka un metāla gigantiem kā "Deep Purple" bundzinieks Ian Paice, kā arī iesildījuši grieķu black metal leģendas "Rotting Christ". Tāpat "Crossbones" ir vienīgā albāņu metāla grupa, kas uzstājusies ārpus Albānijas, gūstot starptautisku atpazīstamību. Grupa ir spēlējusi Itālijā, Grieķijā, Melnkalnē, Maķedonijā, Kosovā. Nu ir pienācis laiks arī Baltijas valstīm.

Aktuālā albuma “WWIII” tapšanā grupa ir sadarbojusies ar labi zināmu skaņu inženieri un aranžētāju Tommy Talamanca viņa Nadir Music Studios. Jaunais albums apvieno amerikāņu thrash metal ietekmi ar tumšām skaņām un tipisku Austrumeiropas skanējumu. Rezultāta mērķis - izteikti smags skanējums, nezaudējot arī melodiskas pasāžas un “lipīgus” rifus. Arī vienuviet izmantotās gan angļu, gan albāņu valodas iezīmē jaunu ceļu Eiropas post-thrash žanrā.

"Crossbones" savu Baltijas tūri uzsāk 31. maijā ar jaunā CD prezentēšanu Mūzikas veikalā Randoms. Jau nākamajā dienā 1. jūnijā grupa dodas uz Tallinas Pikne Baar, kur uzstāsies ar igauņu heavy metal / hard rock grupu "Riser", pēc tam, 2. jūnijā, koncertēs Narvas Art Club Ro-Ro, savukārt savu tūri noslēgs 3. jūnijā atkal Rīgā - DEPO kopā ar jauno, bet visnotaļ spēcīgo pašmāju grupu "SEVER".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!