Latvijā uzstāsies grieķu thrash metal apvienība "Suicidal Angels"

Raksta attēls - Latvijā uzstāsies grieķu thrash metal apvienība "Suicidal Angels" Publicitātes foto

16.09.2016 / Parmuziku.lv

Ceturtdien, 22. septembrī Vecrīgas klubā Depo ar pirmo un pagaidām vienīgo koncertu Latvijā viesosies thrash metal apvienība "Suicidal Angels" no Grieķijas.

„Suicidal Angels” pirmsākumi meklējami 2001. gadā, kad grupas līderis Niks Melissurgoss (Nick Melissourgos) bija vien sešpadsmit gadus vecs. Jau sākotnēji apvienības muzikālās ietekmes sniedzās old school thrash metālmūzikā un tas labi dzirdams, klausoties „Suicidal Angels” pirmo ierakstu „United By Hate”, kuru šobrīd atrast un iegūt savā īpašumā gan ir ļoti grūti.

2004. gada aprīlī grupa izdod savu tābrīža spēcīgāko ierakstu „The Calm Before The Storm” un apjauš, ka nu viss ir nopietni – ieraksts saņem nedalītas metālmūzikas apskatnieku un kritiķu uzslavas un kopš tā brīža katrs nākamais grupas ieraksts atzīts par spēcīgu pienesumu Eiropas un pasaules thrash mūzikas lauciņā. Sākot ar 2007. gadu „Suicidal Angels” sāk aktīvi koncertēt, iesildot tādus žanra smagsvarus kā „Kreator”, dodoties koncerttūrē kopā ar death metal pionieriem „Massacre” un noslēdzot līgumu ar mūzikas izdevniecību „Nuclear Blast”.

Paliekot uzticīgi savai tradīcijai izdot albumu ik pēc diviem gadiem, 2016. gadā dienasgaismu ieraudzījis grupas jaunākais ieraksts „Division Of Blood”, kura koncerttūres ietvaros „Suicidal Angels” pirmoreiz uzstāsies Latvijā.

Klubs „Depo” atrodas Vaļņu ielā 32. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena, tuvojoties koncerta dienai, paaugstināsies. Koncertu rīko radio „Naba” klubs „Nabaklab”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!