Rīgā notiks smagās mūzikas grupas “August Burns Red” koncerts

Raksta attēls - Rīgā notiks smagās mūzikas grupas “August Burns Red” koncerts

23.01.2017 / Parmuziku.lv

9. augustā Rīgā, klubā Melnā piektdiena notiks ASV metalcore apvienības “August Burns Red” koncerts.

“August Burns Red” savu dabību sāka 2003. gadā Pensilvānijā, ASV, kad liela daļa grupas dalībnieku vēl mācījās vidusskolā. Neskatoties uz mūziķu vecumu, “August Burns Red” apņēmība vainagojās straujiem panākumiem un jau 2004. gadā apvienības pirmais EP “Looks Fragile After All” tika izdots leibla „Cl Records” paspārnē. Vēlāk “August Burns Red” ierakstus izdevušas tādas labi zināmas alternatīvās mūzikas izdevniecības kā “Solid State Records” un līdz šim brīdim – ‘Fearless Records”.

“August Burns Red” mūziku var raksturot kā melodisku metalcore, taču viņu dziesmās saklausāmas arī stipras thrash metal un progresīvā metāla ietekmes. Grupas skanējums nav viendabīgs un “August Burns Red” savā mūzikā iekļauj daudz lauztu ritmu, tādējādi asociējoties ar tādiem tehniskās metālmūzikas smagsvariem kā “The Dillinger Escape Plan”, “Pelican” un pat “Meshuggah”.

Klubs “Melnā piektdiena” atrodas Brīvības gatvē 193c, biļetes no 23. janvāra pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmās simts biļetes iespējams iegādāties par izdevīgāku cenu – 20 eiro. Vēlāk to cena paaugstināsies. Koncertu rīko “Circle Pit Shows”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!