Pasākumu nozares organizāciju priekšlikumi COVID-19 izraisītās krīzes seku likvidēšanai

Raksta attēls - Pasākumu nozares organizāciju priekšlikumi COVID-19 izraisītās krīzes seku likvidēšanai Publicitātes foto

23.07.2020

2020. gada 13. jūlijā pasākumu nozares organizācijas, kas pārstāv visus valstī notiekošos pasākumus, organizatorus, piegādātājus un norises vietas, tikās diskusijā "Latvijas pasākumu nozare vs. COVID".

Diskusija tika veidota ar mērķi apzināt Covid-19 izraisītās ārkārtas situācijas sekas un ietekmi uz pasākumu nozari, kā arī apkopotu priekšlikumus, kas nepieļautu pasākumu nozares, kuras darbība joprojām nav atjaunota, iznīcību. Diskusijas laikā tika apkopoti pasākumu nozares organizāciju priekšlikumi COVID-19 izraisītās krīzes seku likvidēšanai. 

Apkopopojot nozīmīgāko, tika izveidota vēstule, kura tika nosūtīta Latvijas Republikas Ministru kabinetam, Latvijas Republikas Kultūras ministrijai un Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijai. 

Pasākumu nozares organizāciju vēstule

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!