Šovasar 360TV Positivus kanālā varēs skatīties TV šovu kopā ar Fredi, tiešraides un koncertu ierakstus

Raksta attēls - Šovasar 360TV Positivus kanālā varēs skatīties TV šovu kopā ar Fredi, tiešraides un koncertu ierakstus Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 4. jūlijā, raidīt sāks šāgada 360TV Positivus kanāls, ko skatītājiem piedāvā festivāla galvenais partneris Lattelecom. 360TV Positivus ļaus noskaņoties uz festivāla viļņa kopā ar jauno vakara šovu “Positivus 10! Iesildies ar Fredi!”, no 15. līdz 17. jūlijam piedāvās tiešraides no Salacgrīvas vairāk nekā divdesmit stundu garumā, kā arī paildzinās festivāla sajūtu, priecējot ar koncertiem, intervijām un citiem video materiāliem no Positivus līdz pat 24. jūlijam.

“360TV Positivus būs mūzikas svētki trīs nedēļu garumā, kas kulmināciju sasniegs festivāla nedēļas nogalē ar vairāk nekā 20 tiešraides stundām no lielākā mūzikas notikuma Baltijā. Līdz ar savu televīzijas kanālu festivāls kļūst pieejams skatītājiem visā Latvijā – no Liepājas līdz pat Daugavpilij, lai kur arī atrastos mūzikas cienītājs – mājās, pludmalē, pārbraucienā vai dārza ballītē,” uzsvēra Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

“Par godu Positivus festivāla desmitgadei, līdztekus jau tradicionālajām koncertu tiešraidēm un intervijām ar māksliniekiem un festivāla apmeklētājiem, pieredzējušās šovmeņa Andra Freidenfelda vadībā atskatīsimies uz festivāla vēsturi un iepriekšējiem deviņiem gadiem aizraujošā formātā – pasaulē tik aktuālā late night šova stilā,” kanāla atklāšanas pasākumā klātesošajiem medijiem pauda Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Jaunajā autorraidījumā “Positivus 10! Iesildies ar Fredi!” Latvijā zināmas personības – hokejists Jēkabs Rēdlihs, aktieri Gints Andžāns un Karīna Tatarinova, modes māksliniece Elita Patmalniece, uzņēmēja Marika Ģederte, mūziķi Jānis Aišpurs, Ralfs Eilands, Carnival Youth, DaGamba un citi – kopā ar Fredi izspēlēs dažādas spēles un veiks jautrus uzdevumus, atklājot ar Positivus saistītus stāstus un notikumus. Katrā šova raidījumā uzstāsies arī Latvijas mūziķi.

Skaties, gaidot Positivus

No 4. jūlija ik vakaru plkst. 21:00 jauno vakara šovu “Positivus 10! Iesildies ar Fredi!” varēs vērot ne tikai TV360 Positivus kanālā, bet no 11. līdz 17. jūlijam ik vakaru arī pastāvīgās apraides kanālā 360TV.

360TV Positivus līdz ar jauno šovu demonstrēs arī 2015. gada festivāla labākos koncertus, piemēram, Ewert And The Two Dragons, Placebo, Basement Jaxx, The Sound Poets, Jack Garratt un citus, kā arī aicinās iepazīt šogad gaidāmo mākslinieku mūziku. Sabiedrībā pazīstamas personības īpašās video epizodēs dalīsies savā festivāla pieredzē un atklās savus trakākos Positivus piedzīvojumus.

Skaties Positivus festivāla laikā

No 15. līdz 17. jūlijam 360TV Positivus, kā arī kanāls 360TV pārraidīs festivāla koncertus vismaz 38 stundu garumā, no kuriem 21 stundu – tiešraidē. Kanāla radošā komanda iecerējusi sarūpēt kopumā 300 intervijas ar mūziķiem, organizatoriem un apmeklētājiem. Mūzikas gardēdis Toms Grēviņš no Salacgrīvas ziņos par visu aktuālo, kas saistīts ar mūziku, savukārt sociālo mediju speciālists Artūrs Mednis raidījumā “Positivus dienasgrāmatas” iejuks apmeklētāju pūlī, lai stāstītu par notikumiem festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Skaties pēc festivāla

360TV Positivus festivāla noskaņās raidīs līdz pat 24. jūlijam, ļaujot vēlreiz izgaršot labākos festivāla koncertus un sajust festivālā piedzīvoto. 360TV Positivus un 360TV programma atrodama šeit: www.lattelecom.tv/programma.

Kur skaties

360TV Positivus un 360TV augstas izšķirtspējas jeb HD kvalitātē ir pieejami Lattelecom televīzijas platformās – Interaktīvajā TV (attiecīgi kanāls Nr. 117 un Nr. 11), kā arī bez maksas ikvienam interesentam Interneta TV (www.lattelecom.tv) un mobilajā aplikācijā MansTV, kas ir izstrādāta lietošanai gan iOS, gan Android ierīcēs. Savukārt kanāls 360TV papildus pieejams arī Virszemes TV skatītājiem (kanāls Nr. 11).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!