"360 TV" piedāvās Positivus koncertu tiešraides, reportāžas un intervijas ar māksliniekiem

Raksta attēls - "360 TV" piedāvās Positivus koncertu tiešraides, reportāžas un intervijas ar māksliniekiem Publicitātes foto

05.07.2017 / Parmuziku.lv

Gaidot Latvijas vērienīgāko vasaras festivālu, Positivus un kanāls "360TV" sarūpējis īpašu programmu, kas ļaus iesildīties festivālam un vērot tā norisi TV ekrānos. Ielaid Positivus festivālu savās mājās un satiec pašmāju slavenības savā televīzijas ekrānā!

Jau no pirmdienas, 10. jūlija, ik vakaru kanālā "360TV" varēs noskaņoties uz Positivus viļņa kopā ar raidījuma "Kas Karsts Positivus" speciālizlaidumiem, bet festivāla laikā baudīt tiešraides no lielākajām skatuvēm, reportāžas no aizkulisēm, kā arī intervijas ar mūziķiem un festivāla viesiem.

 

"Kas Karsts Positivus"veidos četri raidījumi, tie būs skatāmi no 10.–13 jūlijam ik vakaru plkst. 19:00 un būs veidoti līdzīgi skatītāju iemīļotajam un allaž aktuālajam raidījumam "Kas Karsts". Studijā pie šarmantās raidījuma vadītājas Kristīnes Komarovskas viesosies sabiedrībā zināmas personības – Elita Patmalniece, Olga Rajecka, Lelde Lietaviete, Aivis Ceriņš un citi, atklājot savus neparastos festivāla piedzīvojumus un aizkulišu stāstus, savukārt dažādas raidījuma rubrikas piedāvās uzzināt, kā festivālam gatavojas pašmāju slavenības. Uz 11 ātriem un asprātīgiem jautājumiem par un ap Positivus festivālu atbildēs viens no festivāla organizatoriem Ģirts Majors, mūziķi Ralfs Eilands, Edavārdi, Markus un Riva, TV personība Ketija Šēnberga, aktieris Andris Bulis un citi. Rubrikā "Gaumes jautājums" slavenību festivāla stilu vērtēs modes eksperts Aleksandrs Pavlovs, savukārt gardēžiem būs iespēja ielūkoties šefpavāra Mārtiņa Rītiņa virtuvē un uzzināt, kādus "Slow Food Riga" gardumus jau nākamajā nedēļas nogalē varēs baudīt festivāla viesi.

 

Savukārt visu festivāla norises laiku no 14.–16. jūlijam kanālā "360TV" varēs vērot tiešraides no Positivus lielākajām – Lattelecom un Nordea – skatuvēm, uz kurām uzstāsies festivāla gaidītākie viesi: Pixies, Ellie Goulding, The Lumineers, Grandmaster Flash un citi. Ēterā redzēsim arī mūzikas ekspertu Tomu Grēviņu un TV personības Kristīni Komarovsku un Leldi Lietavieti, kas no Salacgrīvas ziņos par visiem aktuālākajiem festivāla piedzīvojumiem. Viņi iekļūs aizkulisēs, sarunāsies ar mūziķiem un spilgtākajiem festivāla viesiem. Sociālo mediju speciālists Artūrs Mednis skatītājus izklaidēs, veidojot "Positivus dienasgrāmatas", kurās apkopos dažādus neparastākos un košākos notikumus no festivāla teritorijas un telšu pilsētiņas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!