City and Colour - If I Should Go Before You

Raksta attēls - City and Colour - If I Should Go Before You City and Colour albuma vizuālais noformējums

12.10.2015 / Alise Pabērza

Kanādas mūziķis Dallass Grīns ir izdevis savu jauno studijas albumu If I Should Go Before You.

Dallass Grīns plašāk zināms kļuva ar savu soloprojektu City and Colour pēc tam, kad pārtrauca savu darbību hardcore mūzikas stila grupā Alexisonfire. Viņa pirmie albumi bija kā saldsērīgi skumjas atskaņas dziesmu formātā no Alexisonfire ieturētā mūzikas stila, savukārt jaunākais albums jau mazliet ir nojaucis šo stipro pagātnes saikni ar Dallasa izloloto Alexisonfire grupu.

Tomēr jāteic, ka pati pirmā dziesma albumā absolūti nerada sajūtu, ka Dallass būtu atteicies no sava ieturētā liriskā hardcore stila piesitiena savā folk-akustiski-roka orientētajā izpildījumā. Uz mirkli liekas, ka pēc nākamā panta sekos smaga ģitāru partija, kur Dallass savu dziedātprasmi izpaudīs hardcore mūzikas stilam raksturīgajā ķērkšanā. Bet tā nenotiek. Dziesma paliek monotoni skumja visas tās garumā. Toties tāds nav viss albums, pēc mānīga ievada šajā albumā seko arī liriski pozitīvākas un, varētu pat teikt, jautrākas kompozīcijas. Dažas no dziesmām, piemēram, Wasted Love liekas pat tādas, kas mazliet izlēc ārā no albuma koncepta, bet tas nebūt nepadara tās par sliktākām.

 

Kam patiks: romantiskas soloizpildītāja mūzikas cienītājiem, drēgno rudens vakaru romantiķiem, sentimentā slīkstošajiem un dvēseles sāpju nomocītajiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!