Grupa "Matt Winson" no Nīderlandes pieskandinās Valmiermuižu

Raksta attēls - Grupa "Matt Winson" no Nīderlandes pieskandinās Valmiermuižu Publicitātes foto

28.03.2017 / Parmuziku.lv

Jau šajā ceturtdienā, 30. martā, plkst. 20.00 Valmiermuižas alus darītavu piepildīs pavisam īpašas mūzikas skaņas, kas būs atceļojušas no Nīderlandes. Šajā vakarā uzstāsies četru puišu grupa „Matt Winson”, kuru sastāvā spēlē arī viens latviešu mūziķis.

Matt Winson” ir nīderlandiešu/latviešu indie-folk grupa, kas rada progresīvu folkmūziku, izmantojot elementus arī no bluegrass, džeza un popmūzikas. Grupa sākotnēji bija sadarbība starp dziedātāju Matthijs Steur un multi-instrumentālistu Pieter van Winsen (no tās radies arī grupas nosaukums Matt + Winson), kam 2014. gada nogalē pievienojās arī Thomas van Winsen un Magnuss Bauģis.

Matt Winson” izdeva pirmo īsplati „Glowing Eyes” 2015. gadā, kas tika atvesta arī uz Baltijas valstīm pirmās koncerttūres ietvaros. 2016. gada sākumā grupa ierakstīja savu pirmo pilnapjoma albumu „Woodfalls”; albuma prezentācijai sekoja izvērsta tūre Nīderlandē. Divas dziesmas no albuma – „The River” un „Into Pieces” – guvušas arī uzmanību publiskajā telpā – tās atskaņotas Nīderlandes un Beļģijas vadošajās raidstacijās.

Ieejas maksa: 5 EUR

Ielūgumus var iegādāties: Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža), Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā (A.Briāna iela 9a, Rīga) un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Rīko: Valmiermuižas kultūras biedrība.

Atbalsta: Valmiermuižas alus darītava.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!