Produktivitāti birojā iespējams uzlabot ar mūzikas palīdzību

Raksta attēls - Produktivitāti birojā iespējams uzlabot ar mūzikas palīdzību www.pixabay.com

02.12.2015 / Parmuziku.lv

Mūzika pozitīvi ietekmē darbinieku produktivitāti un attieksmi pret darbu, kas ir būtiski priekšnosacījumi veiksmīgai biznesa darbībai.

Mūzikas klātesamība ir tik pašsaprotama, ka bieži vien uzņēmuma vadība par to īpaši nepiedomā. Bet mūzikas spēcīgās ietekmes pareiza izmantošana ir viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā uzlabot uzņēmuma peļņas rādītājus.

Mūziku birojos galvenokārt izmanto darbinieki, garstāvokļa un noskaņojuma uzlabošanai. Atkarībā no darbības specifikas, mūziku var atskaņot darbinieku atpūtas telpās vai biroja uzgaidāmajā telpā, arī biroja rīkotās ballītēs un pasākumos. Darbinieki sev tīkamu mūziku var klausīties izmantojot datorus vai internetu.

Fakti un statistika

  • 74% aptaujas dalībnieki apstiprināja, ka viņi labprātāk iet uz darbu, ja darba vietā atskaņo mūziku.
  • 36 % aptaujātie darbinieki norāda, ka  fona mūzika darba vietā palīdz darbā ar klientiem un rada piemērotu vidi atvērtākām un brīvākām sarunām
  • Par 12% vairāk informācija ievadīja dienās, kad skanēja ritmiska mūzika, salīdzinājumā ar dienām, kad vispār neskanēja mūzika.

 

Mūzikas atskaņošanai birojā, darba vietā vai ražotnē ir nepieciešama licence. Lai uzzinātu sīkāk par jums nepieciešamo mūzikas atskaņošanas atļauju, sazinieties ar “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību”LaIPA un autoru organizāciju. Apskatīt tarifus iespējams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!