Frizūra kā rokzvaigznei jeb mūzika skaistumkopšanas salonos

Raksta attēls - Frizūra kā rokzvaigznei jeb mūzika skaistumkopšanas salonos www.pixabay.com

25.11.2015 / Parmuziku.lv

Bieži cilvēki lēmumus par matu griezumu pieņem balstoties jaunākajās šovbiznesa tendencēs - kas tobrīd aktuāls mūziķiem un filmu zvaigznēm.

Savukārt salona apmeklējums saistās ar pozitīvām un pacilājošām emocijām, tāpēc svarīgi, lai mūzika, kas skan apmeklējuma laikā, būtu atbilstoša. Frizētavās un skaistumkopšanas salonos mūzikai ir noteicoša loma piemērotas atmosfēras radīšanā.  

Mūzika spēcīgi ietekmē apmeklētāju noskaņojumu un lēmumu vēlāk atgriezties vai tomēr nē. Taču nedrīkst aizmirst arī par darbiniekiem. Nomierinoša vai pacilājoša atmosfēra, patīkami meistari ir būtiski priekšnoteikumi veiksmīgai salona darbībai.

Mūzika ir visvienkāršākās veids, kā bez lieliem ieguldījumiem uzlabot salona darbību un palielināt savu konkurētspēju un peļņu. Noteiktas mūzikas izvēli var pielāgot salona kopējam stilam, līdz ar to radot vienotu salona sajūtu. Lielākas salona ķēdes izvēlas vienādu mūziku atskaņot visos savos salonos, līdz ar to nostiprinot savu atpazīstamību.

Fakti un statistika

77% aptaujas dalībnieku apstiprināja, ka salons, kurā skan mūzika ir patīkamāks nekā salons bez mūzikas.

36% frizētavu un salonu apmeklētāju mūzika ļauj labāk izbaudīt procedūras.

53% respondentu apliecināja, ka viņi ieteiktu salonu saviem draugiem, ja tajā skanētu viņiem tīkama mūzika.

 
Mūzikas atskaņošanai frizētavā vai skaistumkopšanas salonā ir nepieciešama licence. Lai uzzinātu sīkāk par jums nepieciešamo mūzikas atskaņošanas atļauju, sazinieties ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību LaIPA un autoru organizācija. Apskatīt tarifus un slēgt līgumu ar LaIPA
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!