Otrs lasītākais mūzikas blogs Latvijā

Raksta attēls - Otrs lasītākais mūzikas blogs Latvijā Foto: www.pixabay.com

30.05.2016 / Parmuziku.lv

Parmuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par autoru, izpildītāju un producentu tiesībām.

Mūzikas online žurnāls tapis ar mērķi vienkopus atspoguļot notikumus mūzikas nozarē un nodrošināt mūziķiem iespēju informēt savus klausītājus.

Starptautiskais interneta izpētes uzņēmums Gemius ir publicējis 2015. gada rudenī apmeklētāko Latvijas blogu topu. Pārliecinošu otro vietu topā ieņem mūzikas žurnāls www.parmuziku.lv ar 720 726 lapas skatījumiem gada laikā.

Aicinām Tevi sazināties, lai vienotos par preses relīžu un mūzikas industrijā nozīmīgas informācijas izvietošanu!

 Kontakti

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!