Pagāja tikai 24 stundas un viņi jau dziedāja Adelei!

Raksta attēls - Pagāja tikai 24 stundas un viņi jau dziedāja Adelei! Ekrānšāviņš

07.03.2016 / Parmuziku.lv

Lieliski izpildīts Adeles dziesmu popūrijs īru duetam ļāva piedzīvot necerētu slavu.

Sākumā mūziķu Ronana Skolarda (Ronan Scolard) un Glena Merfija (Glenn Murphy) profesionāli izpildītais Adeles dziesmu popūrijs atnesa slavu internetā.

Un pēc 24 stundām...

Es zvēru pie Dieva, ka viņi nezināja, ka es šādi rīkošos! - sacīja Adele. Izrādās, arī pati Adele novērtē spīdošas kaverversijas, un savā koncertā Dublinas 3Arenā uzaicināja mūziķus uz skatuves, lai klātienē klausītos viņus dziedam. Arī Adeles fani bija sajūsmā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!