VIDEO: Grupa "Indygo" ļaujas muzikālai “Krievu ruletei”

Raksta attēls - VIDEO: Grupa "Indygo" ļaujas muzikālai “Krievu ruletei” Ekrānšāviņš

26.07.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju alternatīvā roka grupa “Indygo” labprāt ļaujas dažādiem izaicinājumiem, it īpaši, ja tie ir muzikāli. Noskaties viņu kaverversiju grupas "Foals" dziesmai!

Kādu laiku atpakaļ, braucot pāri tiltiem, gar pieminekļiem, iedomājāmies, ka vajadzētu iegriezt citu grupu dziesmu "Krievu ruleti", tikai visas dziesmu patronas būtu pilnas, tad nu no sešām izvēlētajām trāpījām sev ar šo,

šādi grupa “Indygo” komentē grupas “Foals” dziesmas “Inhale” kaverversijas tapšanu.

“Inhale” atrodama britu indie roka grupas “Foals” trešajā albumā “Holy Fire”. 2012. gadā mūzikas žurnāls NME “Inhale” atzinis par gada labāko dziesmu. Jau ziņots, ka nākamajā pirmdienā, 31. jūlijā, “FOALS” sniegs brīvdabas koncertu Lietuvā, Viļņas Kalnų parką estrādē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!