Noskaties! Ginta Krievkalna prezentē topošā debijas albuma otro singlu "Mirklis"!

Raksta attēls - Noskaties! Ginta Krievkalna prezentē topošā debijas albuma otro singlu "Mirklis"!

08.11.2016 / Parmuziku.lv

Klausītāju vērtējumam tiek nodots topošā debijas albuma otrais singls "Mirklis" ar dziesmas video versiju.

Gan dziesmas ierakstā, gan video filmēšanā piedalījusies liela komanda, kas pulcējusi daudzus izklaides un mūzikas industrijas profesionāļus.

„Iestājoties gada tumšākajam laikam, pienācis brīdis ļauties pārdomām par vienkāršām patiesībām – visvērtīgākais mūsu dzīvē ir piedzīvotie mirkļi un bagāts ir tas, kas prot tos novērtēt un nosargāt,” apgalvo Ginta Krievkalna.

Kā topošā albuma pirmā singla „Iešķiebt vējam”, tā arī „Mirkļa ” ierakstā un video filmēšanā mums ir izdevies piesaistīt daudzus mūzikas un izklaides industrijas profesionāļus. Cilvēku skaits, ar kuriem strādājam un kurus arī varam saukt par savu komandu, aug. Par to mēs esam ļoti priecīgi,” stāsta Gintas Krievkalnas menedžeris Juris Ludženieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!