Grupa "Catalepsia" prezentēs savu pirmo mūzikas video (FOTO)

Raksta attēls - Grupa "Catalepsia" prezentēs savu pirmo mūzikas video (FOTO) Publicitātes foto

13.10.2016 / Parmuziku.lv

Kamēr nākamā albuma skelets ir tikai tapšanas stadijā, Latvijas doom metal pārstāvji Catalepsia klausītājiem un skatītājiem gatavojas nodot savu pirmo mūzikas video. Tā prezentācija notiks Latvijas 1. Rokkafejnīcā 24. novembrī plkst. 21:00.

Ideja par mūzikas video veidošanu grupai radusies jau sen, taču līdz idejas īstenošanai tās dalībnieki nonākuši tikai šogad, kad tika rasta sadarbība ar digitālo projektu studiju ArtMedia Production.

Video tiek veidots kompozīcijai ar nosaukumu “To Escape and Return”, un tas  ticis ierakstīts Kārļa Šteinmaņa ierakstu studijā “KS Records”. Skaņdarbs ir svaigs ieraksts un līdz šim nav ticis pubicēts. Tajā saklausāmas dažādas nokrāsas, un, pašā video gan tieši, gan tēlaini tiek atainoti dzīves drūmie brīži un centieni no tiem izbēgt.

Mūzikas video tika filmēts Rīgā un Liepājas cietokšņa fortos. Filmēšana aizņēma vairākas dienas. Jau novembra beigās video būs redzams visiem.

Mūzikas video prezentācija notiks 24. novembrī plkst. 21:00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Mārstaļu iela 2/4, Vecrīga), kur grupa bez video atrādīšanas sniegs arī koncertu. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

2015. gadā Catalepsia izdeva savu pirmo pilnmetrāžas albumu “World of Cliché”. Kopš tā laika grupa uzstājusies festivālos un citos pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!