Industrijas Ziņas

Kanje Vests: Jēzus vai interneta trollis?

Raksta attēls - Kanje Vests: Jēzus vai interneta trollis? Foto: Instagram

25.08.2015 / Parmuziku.lv

Tas, ka Kanje Vests mēdz mūzikas balvu ceremonijās tā vienkārši uzlēkt uz skatuves un kritizēt balvu saņēmējus, nav pārsteigums nevienam. Arī Teilore Svifta dabūja pēc nopelniem. Vismaz tā šķita Kanjem.

Tā, piemēram, Kanjem šķita, ka mūziķis Beck nebija pelnījis savu Grammy, to vajadzēja saņemt Beyonce, un tas tika darīts zināms vairākiem miljoniem Grammy ceremonijas skatītāju.

Tāpat notika arī 2009. gada MTV balvu pasniegšanas laikā Kanje uzlēca uz skatuves un sabojāja Teilores Sviftas pateicības runu faniem, sakot, ka Beyonce šo balvu par labāko video ir pelnījusi vairāk.

 

 

Kas notika pēc tam?

 

Vēl vismaz gadu par šo atgadījumu runāja pasaules prese, uz dažādiem TV šoviem tika aicināts gan Kanje, gan Beyonce, gan Svifta. Galu galā, Kanje ir atvainojies Sviftai par to, ka tā sanāca.

Pēdējo gadu laikā,kopš Svifta un hiphopa mākslinieks Jay Z ir draugi, labākas attiecības ir arī ar Kanji: "Man nebija sajūtas, ka es gribētu ar viņu draudzēties, jo nejutu, ka viņš mani respektē. Domāju, ka viņam bija līdzīgi: kamēr viņam nebija respekta pret mani kā mākslinieci, viņš nevarēja būt draugos ar mani," britu laikrakstam The Guardian šovasar teica Svifta.

Taču Kanjem patīk troļļot, tikai viņš to dara publiskajos pasākumos, nevis internetā. Kāds būs viņa nākamais gājiens?

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!