DigiTop 24.nedēļā triumfē Kanye un Dons

Raksta attēls - DigiTop 24.nedēļā triumfē Kanye un Dons Foto no portāla huffingtonpost.com

19.06.2018 / Parmuziku.lv

Tikai divi izpildītāji – Ozols un New Wavy, MC Apšaude – šķir Latvijas DigiTop100 pirmo desmitnieku no pilnīgas pašmāju šobrīd vadošā popmūzikas kvarteta dominances.

Nav pārsteidzoši ka, vietējo singlu topā vislielāko kāpumu – par 7 vietām – piedzīvojuši Instrumenti ar “HES un tu”, no 14.vietas nonākot 7.pozīcijā. Praktiski nekā jauna nav topa pirmajās vietās, kur nemainīga līdere ir Dona un Ozola “Salauztā sirds”, kurai seko MESAs “Vērtības” un Prāta Vētras zēns ar skārda bungām. Būtiskākais jaunums ir kārtējā MESAs dueta (šoreiz kopā ar Intaru Busuli) darbs “Mantra”, kam nupat nofilmēts videoklips. Dziesma ierindojusies 6.pozīcijā.

Topa albumu sadaļā singlu sadaļas flagmaņi Prāta Vētra (“Par to zēnu, kas sit skārda bungas”) no pirmās vietas noslīdējuši uz ceturto, pirmās divas vietas atstājot Kanye West ("ye") un Post Malone ar ("beerbongs & bentleys"), kas kopš pagājušās nedēļas abi pakāpušies par vienu vietu. Savukārt albumu topa trešo vieto ieņem it kā jaunpienācēji KIDS SEE GHOSTS ar tāda paša nosaukuma albumu, kas patiesībā nav nekādi jauniņie. Tas ir nekas cits, bet Kanye West blakusprojekts un, YouTube ierakstu apskatnieka theneedledrop prāt, šāds rezultāts ir likumsakarīgs.

Un arī ārvalstu topā vietas pārkārto Kanye, ar dziesmu “All mine” pakāpjoties par 23 (!) vietām un ierindojoties 4.pozīcijā. Lai gan pirmo vietu ar “One kiss” joprojām saglabā Calvin Harris, Dua Lipa, pārējās pozīcijās redzami ievērojami kāpumi.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!