Industrijas Ziņas

Ekstravagants blūzroks un latviska smeldze. 6 vinila plates, kuras ir vērts iegādāties tieši tagad

Raksta attēls - Ekstravagants blūzroks un latviska smeldze. 6 vinila plates, kuras ir vērts iegādāties tieši tagad

01.06.2015 / Antra Bērtule

Par godu šajā nedēļas nogalē atklātajai Vinila Vasarai jeb pasākumu sērijai, kur vienuviet pulcējas rūdīti vinilomāni, lai pirktu un iegādātos plates, esam tev sagatavojuši rosinošu ceļvedi jaunāko plašu pasaulē.

Super Besse - 63610* (2015)

Jau jūnija beigās izdos baltkrievu postpanka grupas Super Besse lielisko plati. Albumu jau var noklausīties straumēšanas servisos un iegādāties diska formā, bet platei - nedaudz jāpagaida. Bet būs tā vērts! Ja vēl nav izdevis izlasīt ieraksta recenziju, to vari izdarīt šeit.

 

Jack White - Lazaretto (2014)

Amerikāņu blūzroka trakā bērna Džeka Vaita vārds, šķiet, komentārus neprasa jau gadus desmit. Joprojām provokatīvs un īsts līdz kaulam, Vaits pērn izdeva plati Lazaretto, kurā netrūkst ne smeldzes, ne kārtīgas rokmūzikas.

 

Alabama Shakes - Sound and Color (2015)

Silts, ekstravagants un pilnīgi noteikti ievelkošs blūzroks no ASV. Vēl tikai pietrūkst ābeļdārza un kokteiļu vasaras vēlajos vakaros!

 

Florence and the Machine - How Big, How Blue, How Beautiful (2015)

Nupat, svaigs, laukā no mūzikas ierakstu plaukta! Jaunākais rudmatainās indie meitenes Florences albums. Izklausās īsteni festivālu garā un daudzsološi!

 

Rīgas Modes - Rīgas Modes (2014)

Mūsu pašu stilīgie retropopa jaunieši Rīgas Modes savu albuma plates versiju izdeva jau pērnā gada septembrī. Un, starp citu, drīz gaidāms arī jauns ieraksts. Bet tikmēr - noklausies vēlreiz šo albumu!

 

Jauns Mēness - Aizlaid šaubas negaisam līdzi (1991)

Pirms dažiem gadiem pārizdotā Jauns Mēness plate Aizlaid šaubas negaisam līdzi ir tiešām vērtība mūdienu digitālajā pasaulē, jo ir ierakstīts tikai ar analogajām iekārtām. Klausies, tuvojoties Jāņu svētkiem, un iedvesmojies latviskām brīvdienām!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!